O firmie Aureus Polska

Sprawiamy, że świat staje się czystszy.

Już od 15 lat zmieniamy sposób myślenia o czystości, o zdrowej i pięknej skórze oraz o ekologii. Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem wysokiej jakości kosmetyków i środków czystości. Już od 2004 roku zajmujemy się kupowaniem najciekawszych światowych marek z różnych gałęzi branży FMCG (produktów szybko zużywających się). Na początku jako jednoosobowa firma, a z biegiem lat spółka z o.o. kupujemy i produkujemy najlepsze produkty i sprzedajemy je w wielu krajach Europy.

To klienci kształtują rynek. Ich potrzeby i troski sprawiają, że chcemy dostarczać im coraz lepszą jakość. Teraz, gdy zdrowie, czyste powietrze i ekologia stają się najważniejszymi wartościami zarówno w życiu, jak i w przemyśle, nasza oferta jest doskonałą odpowiedzią na te potrzeby.

Własny dom czy mieszkanie to komfort i bezpieczeństwo, ale też zobowiązania. W końcu wszyscy ścieramy kurze, myjemy podłogi, dbamy o czystość sanitariatów i pragniemy mieć lśniące naczynia. Dlatego warto robić to mądrzej, szybciej i bardziej ekologicznie. W firmie Aureus mamy dziesiątki produktów do utrzymania czystości. A skoro i tak myjesz naczynia, to nie warto robić tego łatwiej i skuteczniej? Skoro kamień i tak osadza się na baterii w kuchni i łazience, to nie lepiej usunąć go skutecznym i neutralnym środkiem?

Czysty dom powinien pachnieć. Bogata oferta odświeżaczy powietrza w sprayu czy żelu, a także ekskluzywna linia odświeżaczy na bazie luksusowych perfum, pomogą Ci w tym, aby wnętrze zawsze pachniało elegancją i wyjątkowością.

Naturalne kosmetykiProfesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry muszą być wolne od parabenów i innych substancji wywołujących choroby czy uczulenia. Proszki do prania, płyny i żele nie wymagają żadnych wypełniaczy, a zamiast tego powinny być skoncentrowane, ekologiczne i hipoalergiczne.

A rozmaite przybory i pomoce kuchenne niech będą wielorazowe albo biodegradowalne. Wierzymy w przyszłość tych rozwiązań, bo wierzą w nie nasi klienci.

Dzisiaj firma Aureus Polska jest jedną z większych spółek obsługujących nowoczesne sieci handlowe, krajowych i regionalnych dystrybutorów, a także regionalne sieci detaliczne w kraju i za granicą. Chcemy dotrzeć z naszą ofertą tam, gdzie liczy się zdrowie, troska o środowisko i najlepsza jakość produktów, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na współpracę.